Izvēlies savu valstiIzvēlies savu valsti
Latvija - Mājai

Tarkett Starfloor Click 55: Jūsu mājas ir pelnījušas labāko

Tarkett Starfloor Click 55, kas ražoti Tarkett jaunuzceltajā Jaslo rūpnīcā (Polijā), sniedz profesionālas kvalitātes grīdas segumu priekšrocības, piedāvājot brīnišķīgus dizainus jūsu mājām.

Tarkett, grīda, Starfloor Click 55, Antiks Ozols

Viegla ieklāšana, profesionālā izturība

Jūsu mājai ir laiks izbaudīt profesionālas kvalitātes grīdas seguma priekšrocības apvienojumā ar ieklāšanas vienkāršību.
Šis produkts ir izgatavots Eiropā pēc augstākajiem standartiem un pateicoties tirdzniecības kvalitātes nodiluma slānim, un izturīgai konstrukcijai, tam ir 20 gadu lietošanas garantija. Taču izturība nebūtu nekas bez vienkāršības. Tieši tādēļ Tarkett Starfloor Click 55 piedāvā profesionālu nolaižamo klikšķu sistēmu vieglai ieklāšanai. Pilnam komfortam varat ieklāt Tarkomfort akustisko apakšējo segumu papildus skaņas absorbcijai (līdz 19dB).

Tarkett, grīda, Starfloor Click 55, Skandināvu Ozols

28 augstas kvalitātes dizaina risinājumi

Tarkett, grīda, Starfloor Click 55, Vintage Zinc

Tarkett Starfloor Click 55 tiek piedāvāts ekskluzīvās krāsās un rakstos. Plašs koksnes klāsts no Rustic (mūsdienu vintāža, izmantojot materiālus no pagātnes un pārvēršot tos par jauno klasiku) līdz Natural (klasiskais raksts skaisti līdzsvarotam un ideālam interjeram ar mūžības piesitienu) un Weathered (krāsu toņi vērš uzmanību uz šo skandināvisko izskatu). Arī cinka efekts - klasisks vintāžas stila dizains katrai telpai bez paviršības. Un pulētais betons - īpaši piemērots interjeriem minimālisma un rūpnieciskajā stilā ar spilgtiem kontrastiem.

Dalies