Izvēlies savu valstiIzvēlies savu valsti
Latvija - Mājai

Kopt grīdu

Visi mūsu grīdas segumi ir paredzēti cilvēku priekam. Tehniskie jaunievedumi un virsmas apstrāde nodrošina vienkāršu uzturēšanu, taču gādīga un uzmanīga attieksme palīdz uzturēt lielisku grīdas izskatu un ilgāk saglabāt to labā stāvoklī.

Pēdējie punkti uz „i”
Kad esat pabeidzis ieklāt grīdu, pirms mēbeļu izvietošanas tā ir jānotīra.

Nomazgājiet vinila grīdas segumu ar slapju lupatu, siltu ūdeni un dabisku mazgāšanas līdzekli. No lamināta un koka grīdas ar suku noslaukiet atlikušos netīrumus un putekļus, pēc tam noslaukiet to ar sausu lupatu, lai aizvāktu atlikušos gružus. Pēc tam jūs varat ienest mēbeles.

Regulāra tīrīšana
Vairums no mums allaž izjūt kārdinājumu atlikt grīdu tīrīšanu līdz brīdim, kad tas ir absolūti nepieciešams, taču nesatīrīti ikdienas netīrumi un traipi diemžēl mēdz ieēsties grīdā. Ātra regulāra tīrīšana prasa mazāk darba un ir efektīvāka nekā pamatīga tīrīšana vienreiz mēnesī un palīdz uzturēt lielisku grīdas izskatu un ilgāk saglabāt to labā stāvoklī.

Vinils
Lai uzturētu grīdu lieliskā stāvoklī, tā jāizslauka ar mīkstu suku vai jānotīra ar putekļsūcēju un regulāri jāmazgā ar ūdeni un neitrālu mazgāšanas līdzekli.

Lamināts
Apstrādāt ar putekļsūcēju vai ar sausu mopu. Ideālā variantā ik pēc pāris nedēļām vajadzētu kārtīgi uzmazgāt grīdu ar mitru (ne slapju) mopu, kas apsmidzināts ar kādu lamināta tīrīšanas līdzekli. Pēc tam pārslaucīt grīdu ar sausu mopu vai lupatu.

Koks
Lai uzturētu grīdu lieliskā stāvoklī, pietiek notīrīt to ar pulēšanas salveti vai izslaucīt ar suku. Laiku pa laikam uzmazgājiet grīdu ar mitru (nevis slapju) lupatu un kādu no mūsu plašā koka grīdu tīrīšanas līdzekļu klāsta. Mūsu Bioclean ir lielisks videi draudzīgs tīrīšanas līdzeklis.

Satīrīt traipus
Atšķirībā no citu veidu grīdas segumiem, piemēram, paklājiem, mūsu grīdu virsmas apstrāde novērš plankumu un traipu veidošanos. Grīdu nesabojās uz tās uzlijis dzēriens, nokrituši ēdiena gabaliņi vai nopilējusi krāsa u.c., taču vienmēr ir labāk satīrīt šādu vietu iespējas ātrāk, izmantojot sausu lupatu un ieteikto tīrīšanas līdzekli. Pirms tīrīšanas līdzekļu lietošanas izlasiet ražotāja instrukcijas un nekad neizsmidziniet tos tieši uz grīdas.

Skrambas, spraugas un plaisas koka grīdā

Pēc ilgāka izmantošanas laika pat cietajā mūsu koka grīdas segumu lakojumā parādās skrambas. Tarkett Lacquer Refresher ātri atjaunos jūsu grīdas spīdumu.

Ļoti saskrāpētas grīdas var atjaunot ar smilšu strūklu un jaunu lakas kārtiņu.

Ja parādās plaisas vai spraugas, tās var aizpildīt ar Tarkett tepi, bet lielākas spraugas – ar vaska stienīšiem. Šie viegli lietojamie izstrādājumi ir pieejami dažādās krāsās, kas atbilst grīdas krāsai.

Piemēroti tīrīšanas līdzekļi
Protams, dažreiz grīdas būs nepieciešams iztīrīt vēl pamatīgāk. Izmantojiet tikai tīrīšanas līdzekļus, kas paredzēti vinila, lamināta vai koka grīdu tīrīšanai, un vienmēr ievērojiet norādījumus, kas atrodami uz iesaiņojuma. Vissvarīgākais ir nekad nesamērcēt grīdas - izmantojiet mitru, nevis slapju lupatu, mopu vai sūkli.

Ieteikumi
  • Pie ieejas novietojiet kājslauķi, lai novērstu netīrumu nonākšanu jūsu mājās.
  • Zem mēbeļu kājām piestipriniet filca vai plastmasas paliktņus, lai novērstu iespiedumu, skrambu un švīku rašanos.
  • Pārvietojot smagas mēbeles, tās jāpaceļ, nevis jābīda.
  • Nekad neuzsmidziniet tīrīšanas līdzekli tieši uz grīdas.
  • Nelietojiet pulēšanas līdzekļus vai vasku.

Instrukcijas pievienotas izstrādājumam
Mēs pievienojam pilnas instrukcijas visiem saviem izstrādājumiem. Jūs varat arī lejupielādēt papildu informāciju no katra izstrādājuma lapas vai mūsu dokumentu centra.