Izvēlies savu valstiIzvēlies savu valsti
Latvija - Mājai

Jaunais Tarkett Easium Produkts
Ieklāt ir tik vienkārši, ka negribēsiet apstāties

tarkett, grīda, rustic, ozols, gaišs, pelēks

Tarkett ievieš jaunu produktu: Tarkett Easium.
Tarkett Easium ar luksusa vinila virskārtu uz augsta blīvuma kartona ar savu robusto, novatorisko konstrukciju un akustisko risinājumu, nodrošinot dabisku klusumu, komplektā ar klikšķu sistēmu ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā veikt remontu jūsu mājās.

Viegls renovācijas risinājums

Tarkett Easium jums ir optimālākais renovācijas risinājums: tas ir parocīgs lietošanā, un to ir viegli uzstādīt, pateicoties 2-slēdžu klikšķu sistēmai, to var klāt uz visu veidu pamatgrīdām (ieskaitot keramikas). LVT virskārtas tekstūra ir pieskārienam mīksta un integrētais akustiskais risinājums nodrošina dabisku klusumu (skaņas absorbcija līdz 15dB).

tarkett, floor, contemporary, oak, grege

8 koka dizaina grīdas

tarkett, grīda,elm, ntural

Tarkett Easium raksturīgs ļoti reālistisks koka dizains. Contemporary Oak uz grīdas veido skaistus, mierīgus viļņus, pateicoties gaišā un tumšā saspēlei uz dēļiem, radot interjeram mūžīgu vērtību. Rustic Oak piedāvā jaunu lauku stila izskatu, vienlaikus akcentējot koksnes eleganci un dabiskumu. Gobai raksturīgi divi dabiski toņi, arī maigo, plašo graudu efekts ir ideāls, lai telpās radītu mierīgas un krāsainas noskaņas ar mīkstu pieskārienu.

Dalies