Izvēlies savu valstiIzvēlies savu valsti
Latvija - Mājai

Izvēlēties sev piemērotu grīdas segumu

Izvēlēties jaunu grīdas segumu ir ļoti aizraujošs, taču arī nedaudz mulsinošs pasākums.Tik daudz grīdas segumu veidu un tik daudz dizainu, tik daudz lietu, kas jāņem vērā. Iespējams, ka jums jau ir dažas idejas par vēlamo stilu, bet turpmākie vienkāršie padomi palīdzēs jums pārliecināties, ka esat ieguvis sev vēlamo un vajadzīgo grīdas segumu.

Atmetiet aizspriedumus
Iespējams, ka esat izlēmis, ka jums der tikai koka grīda ... ka lamināts ir vieglāk kopjams ... ka vinils ir praktiskāks, taču aplūkojiet ārkārtīgi plašo apdares un stilu klāstu, lai saprastu, ka iespējas ir bezgalīgas. Visu mūsu grīdas segumu apdarei ir izmantota jaunākā virsmas apdares tehnoloģija, tie ir skaisti, viegli tīrāmi un izturīgi. Tātad atmetiet aizspriedumus un esat gatavs pieņemt jaunas idejas.

Budžets
Izmēriet telpas vai platības, kurām nepieciešams grīdas segums, un apsveriet, cik daudz jūs varat atļauties tērēt. Noteikti jāparedz izdevumi par papildu pasākumiem un piederumiem, piem., tvaika barjeru, skaņas izolācijas slāni vai klonu un transportu, ja vēlaties, lai grīdas segumu piegādā mājās.
Apskatiet esošo virsmu un apsveriet, vai grīdas segumu iespējams ieklāt virs tās, vai arī tā būs jādemontē, - arī šie izdevumi jāiekļauj budžetā.

Uz kādas pamatnes?
Grīdas segumu var ieklāt uz dažādām pamatnēm:

  • Betons, flīzes, akmens un marmors - vinila, lamināta un koka grīdas segums
  • Koka grīdas – vinila, lamināta un koka grīdas segums
  • Paklājs ar ļoti īsu uzkārsumu – vinila, lamināta un koka grīdas segums
  • Reljefs vinils - Lamināta un koka segums, vinila seguma gadījumā paklājs ir jānoņem
  • Paklājs ar ļoti garu uzkārsumu - jānoņem visos gadījumos

Kāda grīda piemērota konkrētai telpai
Mūsu grīdu priekšrocības nosaka inovatīva tehnoloģija, kas nodrošina komfortu, labu izskatu un labu veiktspēju, tomēr dažādām telpām tiek uzstādītas dažādas prasības, kas jāņem vērā, izvēloties grīdas segumu.

Priekšnams un gaiteņi - Cilvēki ienākdami ienes jūsu mājās netīrumus un mitrumu, tāpēc šīm grīdām tiek uzstādītas īpašas prasības. Izvēlieties cietu grīdas virsmu, kas panes mērenu mitrumu un ir viegli tīrāma.

Darbistaba – Ja šajā telpā klusums, kas nepieciešams, lai jūs varētu koncentrēties, un komforts ir galvenās prioritātes, jums vajadzētu iegādāties grīdas segumu ar labām skaņas izolācijas īpašībām. Iespējams, ka jūs vēlaties, lai grīdas virsma būtu stingra un to nebūtu viegli sabojāt ar biroja mēbelēm vai lielu noslogojumu, ja ir paredzams, ka jums būs daudz apmeklētāju. Ja jūs lietojat daudz elektroiekārtu, grīdai jābūt antistatiskai.

Virtuve – lai cik uzmanīgi jūs rīkotos, šķidrumu nopilēšana un ēdiena gabaliņu nokrišana uz grīdas ir dzīves īstenība. Izvēlēties grīdu, kas ir ne tikai izturīga pret traipu rašanos un noslodzi, ko rada intensīva cilvēku pārvietošanās, bet arī panes mērenu mitrumu un atkārtotu tīrīšanu.

Vannasistabas – ūdens klātbūtne nosaka sarežģīto vannasistabas vidi, un jums noteikti jāizvēlas ūdensizturīgs grīdas segums. Bez tam sakarā ar drošības apsvērumiem mitra grīda nedrīkst būt slidena, un tai jābūt viegli tīrāmai.

Guļamistaba – parasti guļamistaba ir ļoti personiska rakstura telpa, tāpēc cilvēki parasti rūpīgi izvēlas sev piemērotu dekoratīvo apdari. Neaizmirstiet, ka labs izskats ir tikai daļa no šādai grīdai uzstādītājām prasībām un ka jums nepieciešams, lai grīdas segums būtu silts un patīkams kailām kājām.

Bērna guļamistaba/rotaļu istaba – bērnu guļamistabās bērni parasti gan rotaļājas, gan arī guļ. Aktīvam bērnam ir nepieciešams stingrs un praktisks grīdas segums, kas ir ērts un vienlaikus viegli kopjams un tīrāms, kā arī samazina trokšņa līmeni.

Dzīvojamā istaba – Bieži vien ir mājās centrs, tajā nepieciešama daudzfunkcionāla grīda, kas atspoguļo jūsu stilu un vienlaikus ir piemērota dažādām darbībām. Cieta virsma, kas ir viegli tīrāma un kopjama, samazinās laiku, kas nepieciešams dzīvojamās istabas uzkopšanai.
 

Zemgrīdas apkures sistēma
Ja jums jau ir zemgrīdas apkures sistēma vai esat nodomājis to ierīkot, jāizvēlas grīdas segums, kas atbilst ražotāja prasībām. Pašregulējošās zemgrīdas apkures sistēmas ir piemērotas lielākajai daļai mūsu vinila, lamināta un koka grīdas segumu, taču kļavas un dižskābarža grīdām to nedrīkst izmantot sakarā ar koksnes dabisko struktūru, kas pēc pārmērīgas izžūšanas rada plaisas un spraugas. Pirms grīdas seguma iegādes jums vajadzētu konsultēties ar speciālistu.

Prasmju līmeņi
Ieklāt grīdas tagad ir ļoti vienkārši: plašajam jaunu izstrādājumu klāstam nav vajadzīga sarežģīta tehnika. Visi mūsu koka un lamināta grīdas segumi ir aprīkoti ar bezlīmes bloķējošām sistēmām, kas vienkārši saspraužamas kopā. Tās ir ļoti viegli izmantojamas, un gadījumā, ja segums netiek pielīmēts pie grīdas pamatnes, to var izjaukt nesabojājot un ieklāt no jauna.  

Pašlīmējošie vinila grīdas segumi Floor in a Box un Starfloor ir piemērots pirmais projekts, un to var bez pūlēm ieklāt viens cilvēks. Patiesībā ar TarkoSpray – mūsu novatorisko aerosola līmi –tagad iespējams ātri un viegli ieklāt jebkuru vinila grīdu. Vienkārši izsmidziniet līmi un ieklājiet grīdas segumu, un jūs var pārvietot to vēl pēc vairākām stundām.

Visi mūsu izstrādājumi tiek piegādāti kopā ar pilnu ieklāšanas instrukciju.

Nodilums un nonēsāšanās
Neviens nevēlas nemitīgi raizēties par traipiem un tīrīšanu. Izvēloties grīdas, kas atbilst konkrētai telpai, jūs samazināsiet tīrīšanas un vispārējās apkopes apjomu. Jums jāizvēlas grīdas ar labāko iespējamo virsmu aizsardzību. Tarkett piedāvā šajā tirgū labāko grīdas seguma virsmu apstrādi, kas aizsarga koka, vinila un lamināta grīdas no skrāpējumiem, netīrumiem, izbalēšanas un mitruma.

Vide
Tarkett ir dabiska izvēle, ja jūs vēlaties būt pārliecināts, ka jūsu grīdas segums izgatavots saskaņā ar augstākajiem ilgtspējības standartiem, pēc iespējas plašākā apjomā izmantojot dabiskos un atjaunojamos materiālus. Lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu ilgtspējības politiku, apmeklējiet šai tēmai veltīto vietnes lapu..

Un nobeigumā…
Mēs piegādājam pilnu savu izstrādājumu tehnisko specifikāciju, un šajā tīmekļa vietnē jūs varat atrast arī papildu informāciju.