Izvēlies savu valstiIzvēlies savu valsti
Latvija - Mājai

Gada tendences

Tendences ir parādība, kas ietekmē mūsu dzīvi. Mūsu mājas dzīve ir kļuvusi par mūsu dzīves centru. Mēs aizvien vairāk laika pavadām mājās, un mums ir būtiski svarīgi justies labi savā dzīves telpā.

Katru gadu Tarkett starptautiskās konstruktoru grupas pēta modē nākušas krāsas, faktūras, materiālus un dzīves stilu, kas iedvesmo visas pasaules stilistus, arhitektus un dizainerus. Tādējādi mēs spējam bagātināt mūsu dizainu kolekcijas un radīt grīdas segumus, kas saskaņoti ar iekštelpās esošajiem objektiem, mēbelēm un aprīkojumu un paaugstina telpas kvalitāti.

2012. gada tendences:
> 100 % Home Made (100 % pašdarināts)
> Sweet Modernity (mīļais laikmetīgums)
> Urban Happiness (pilsētas laime)
> Timeless Classic (Mūžīgā klasika)

 

100% Home Made iedvesmo materiāla autentiskums, kas ļauj izpausties vēlmei pēc individualizācijas.
Šis stils ir vairāk piemērots cilvēkiem, kas augstu vērtē tradīcijas. Mājas dzīve ir vērsta uz pagātnes vērtībām, kādreizējiem priekiem. Mēs ceļam godā tradicionālo amatniecību, retro pieskaņu, otrreizējās pārstrādes mākslu, daudzkultūru vidi un nepieciešamību radīt patiesi unikālu interjeru.
 

Māja:  dzīvot vecā mājā, kas ir renovēta un aprīkota ar autentiskiem materiāliem. Tie varētu būt bēniņi ar rūpniecības gaisotni.
Ģimene: : vēlas izveidot jaunu dzīvi, pārstrādāt autentiskus materiālus un dzīvot kopā ar autentiskiem materiāliem no dažādām valstīm, kas iedvesmo un iedrošina.
Atslēgas vārdi: Vintage un rustika, senuma un patinas aspekti, pārstrādāti materiāli, „lupatu segas” efekts, etniska pieskaņa.

 

Sweet Modernity ir dizaina un dabas līdzsvars. Zaļo un bioloģisko produktu popularitāte pieaug. Mēs ilgojamies ienest savās mājās dabas elementus. Šis stils veido klusu un mīļu gaisotni, nomierinošas mājas, ekoloģisku un minimālisma atmosfēru. Mēs izmantojam tīras līnijas un maigas krāsas, kā arī baltas kamejas, kas simbolizē ideālu labklājību mājās.

Māja: : mūsdienīga māja, kas atvērta gaismai. Ideāla māja ir izbūvēta no koka un veidota tīrās līnijās.
Ģimene: : patīk daba un bioloģiskie produkti. Vēlme dzīvot ekoloģiskā labklājībā.
Atslēgas vārdi: daba, minimālisms, mūsdienīgums, dizains, tīrība, atpūsties, atpūtas telpa.

 

Urban Happiness ir urbānās dzejas gaisotne.
Tas ir stils cilvēkiem, kas interesējas par modernajiem un mūsdienu interjera stiliem. Mūsdienās cilvēki izmanto daudzfunkcionālu tehnoloģiju, jaunu virtuālo vidi, kas pārveido dzīvi un izturēšanos. Mēs tiecamies pēc rotaļības un grafikas, kas pielāgojas mūsu dzīves stila attīstībai un pārveidojumiem. Mēs cenšamies būt pēc iespējas modernāki un gūt prieku!

Māja: moderna arhitektūra, kas tiek uztverta kā dzīvesveida modulis un iemiesojums.

Ģimene: pilsētnieku gars, kam patīk jauni produkti un kas attīstās līdz ar jaunu tehnoloģiju.
Atslēgas vārdi: pilsētas, mūsdienīgums, grafika, popmāksla, rotaļīgs, futūrists, prieks.

 

Timeless Classic ir tradicionālā interjera tendence.
Tā ir drīzāk lauku tēma, kas pauž vēlmi ieguldīt mūžīgā interjerā. Radīt siltu un ērtu gaisotni, ko iedvesmo flāmu interjeri, kam raksturīga dabisko materiālu izmantošana. Mūsdienu interjeri rada iespaidu, ka tie izveidoti sensenos laikos un gadu gaitā nav mainījušies. Flāmu iedvesma ļauj savietot vakardienu ar šodienu, atjaunināt pagātni.

Māja: : tradicionāla arhitektūras stila ģimenes māja, kurā cilvēki pavada laiku.
Ģimene: : dzīvo laukos netālu no pilsētas, tādējādi atrodot līdzsvaru starp laikmetīgumu un tradicionālo dzīvesveidu.
Atslēgas vārdi: : zemniecisks, mājīgs, klasisks, tradicionāls, vienkāršība, mūsdienīgs, šarms