Izvēlies savu valstiIzvēlies savu valsti
Latvija - Mājai

Interjera dizaina tendences 2017

18/04/2017

Jaunāko mājas interjera dekorēšanas tendenču uzmanības centrā viennozīmīgi ir pats cilvēks, paužot atdzīvinātu mīlestību pret personīgo vēsturi un stāstiem, kā arī pēc vajadzības izbaudīt vēl nebijušu pieredzi.
Mūsu pašu kompānijas dizaineris, Valérie Pavard, skaidro: “Mūsdienās daudzi cilvēki apšauba mūsu patērētāju sabiedrības, izrādot ļoti izteiktu vēlmi pēc autentiskuma, izcelšanos un saknēm. Lai nodrošinātu mūsu dzīvēs labāku komfortu un labklājību, mēs meklējam vienkāršumu, dabiskumu un bērnības atmiņas. Mēs tiecamies baudīt pieredzi ar kaut ko mums piederošu.”
Līdz ar šo atziņu mēs esam izveidojuši četras dekorēšanas tendences, kas ir iedvesmojušas mūsu 2017.gada mājas kolekcijas:

MINIMĀLISMA ELEGANCE

Smalka un kosmopolīta pasaulē, kurā klasiskais skaistums sastopas ar tādiem neapstrādātiem izejmateriāliem kā koks un betons, radot jaunu līdzsvaru starp nosvērtību, autentiskumu un grafiskajiem rakstiem.

MINIMĀLISMA ELEGANCE

POĒTISKAS VIBRĀCIJAS

Ārkārtīgi optimistisks laimes un krāsu visums, ko veido ļoti radoši indivīdi. Pielietojot gaišās krāsas mēbelēm vai aksesuāriem, tās kontrastē ar pasteļiem un nedaudz pelēkā toņa, pievēršot mūsu uzmanību vai pat mainot mūsu uztveri.

POĒTISKAS VIBRĀCIJAS

DABISKS VIENKĀRŠUMS

Plaši izplatīta interjera dizaina tendence, kuras priekšgalā ir vajadzība būt vienotam ar dabu. Dzīvesveids, kuru virza meditācija un zaļa attieksme. Neapstrādātu materiālu vienkāršums, neitrāla krāsu palete un nomierinoša atmosfēra.

DABISKS VIENKĀRŠUMS

NOSTALĢISKAS IZJŪTAS

Mēs rodam siltumu un komfortu draudzīgā atmosfērā, kas veidota no priekšmetiem, kam dota otra dzīve, ar nelielu devu nekaunīga humora un modernisma. Dziļu, svaigu un neitrālu krāsu sajaukums ar nelielu bohēmas stila devu..

NOSTALĢISKAS IZJŪTAS
Dalies